Zwróć uwagę na Twój produkt

Ekspozytory to jeden z najprostszych sposobów na zaprezentowanie w ciekawy sposób produktu. Zastosowane do produkcji ekspozytora materiały decydują o późniejszym nazewnictwie. Ekspozytor kartonowy nazywany jest najczęściej display kartonowy, czy też display kaszerowany. Poprzez dodanie kolejnego rodzaju materiały: drewna, plastiku, metalu uzyskujemy również oferowane przez TFP Grafika Materiały POS.

Wyróżnienie produktu na półkach sklepowych, czy też na ekspozytorze, który może pełnić rolę tejże półki może znacząco zwiększyć sprzedaż. TFP Grafika opracowało już wiele ekspozytorów dla swoich klientów, przez co przyczyniliśmy się do sprzedaży tych produktów. Oferujemy nowoczesne, niebanalne formy oraz praktyczność ekspozytorów.

Displaye kartonowe – skupmy się na wytrzymałości

Displaye kartonowe, ekspozytory reklamowe czy też ekspozytory sklepowe to różne nazwy dla podobnych, a niekiedy tych samych produktów. Każdy ze wspomnianych łączy zazwyczaj jedna czynność – kaszerowanie. To właśnie kaszerowanie sprawia, że niezbyt wytrzymały karton staje się nośnikiem reklamowym godnym najnowszych trendów, a zarazem bardzo wytrzymałym. Jak to określamy? Prototypy są testowane pod kątem wytrzymałości, tak aby sprostać stawianym im wymaganiom, poza tym posiadamy duże doświadczenie, dlatego od naszych klientów oczekujemy tylko zaufania – doborem odpowiedniej tektury, fali oraz ilości warstw zajmiemy się sami.

TFP Grafika przygotowuje displaye kartonowe od przygotowania tektury kaszerowanej – cały proces technologiczny w jednej firmie – dla naszych klientów to gwarancja zachowania najwyższej jakości.

Wytrzymałe ekspozytory

Ekspozytory reklamowe, które mogą zastąpić sklepowe półki.

Ekspozytory reklamowe niejednokrotnie zastępują dla produktu półki sklepowe. Ważny jest nie tylko aspekt wizualny, ale również wytrzymałość konstrukcji (tę kwestię poruszamy w dziale: Opakowania kaszerowane). Nasi konstruktorzy dostosują rozwiązanie do prezentowanego produktu zarówno pod względem wizualnym jak i praktycznym. Oferujemy wsparcie w kwestiach związanych z funkcjonowaniem ekspozytorów reklamowych, które poparte jest wieloletnim doświadczeniem.

Wyróżnij się