O firmie

Kim jesteśmy?

TFP Grafika powstałą z myślą o wyznaczaniu nowych standardów na rynku opakowań tekturowych oraz materiałów POS. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a jako część grupy TFP posiadamy ugruntowaną pozycję w branży opakowań. Stawiamy na jakość, dlatego z naszych usług korzystają również najbardziej wymagający klienci.

Budujemy markę zachowując wysoką jakość usług z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Spełniamy standardy proceduralne dla firm z sektora spożywczego oraz normy BRC. Stawiamy na postęp, posiadając nowoczesny park maszynowy poszukujemy nowych urządzeń aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Angażujemy się bardziej, abyś wiedział w co się pakujesz.

TFP grafika tworzą profesjonaliści w swojej branży – zgrany zespół to potężny filar firmy! Graficy pozostają w nieustannym kontakcie z konstruktorami, którzy mimo tego, że czasem studzą ich zapał potrafią zaskoczyć proponowanymi rozwiązaniami.

Ciągle staramy się poszukiwać innowacyjnych rozwiązań, aby zaskakiwać proponowanymi produktami. Śledzimy trendy i bierzemy udział w międzynarodowych konkursach – wszystko po to aby nasi klienci mieli świadomość obsługi na najwyższym światowym poziomie. TFP Grafika to nowoczesny partner dla Twojego biznesu.

Doceniają naszą pracę